GRUPA MICA 2 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MICA 2, PP, ETAJ 3, CORP A ANDREI DAVID-EDUARD-GABRIEL BRAIA CLARA ANA –MARIA DOBRA ERIC-ANTONIO-ANDREI DOS SANTOS MAYA MAYRA-ALESSANDRA DRAGOMIR NICOLAS –MATEI DUMITRU ANDREI DUMITRU ALEXANDRU GHITA KARINA-MARIA ION DENISA-ELENA MIHALACHE SAMIR-GABRIEL MOCANU MIHNEA- SEBASTIAN NITU DAVID-STEFAN OLTEANU SARA-MARIA PETREA TONI-ANDREI PUIU DAVID-ANDREI PUIU TUDOR-ALEXANDRU SACEANU MARIA-IZABELA STANCU RARES-STEFAN TUDOROV FLORIN

GRUPA MARE 7, PP, PARTER, CORP A

GRUPA MARE 7, PP, PARTER, CORP A ANDREI EDUARD-IONUT ANGHEL DELIA-ANDREEA ARGESANU ANA-MARIA-ANDREEA ARON DELIA-GABRIELA BADESCU ANISIA- GABRIELA BIOLAN SOFIA-IOANA COJOCARIU MIHAI-CRISTIAN COMAN CARINA COMAN CEZAR-MIHAIL GITA ANDREI-ALEXANDRU GAGIU ANTONIO-GABRIEL GRIGORE TEODOR IOAN AMALIA-GABRIELA ION IANIS-GABRIEL MAFTEI LUCAS-ALEXANDRU MITROI DAVID-GABRIEL OPREA DAVID PALANICI ANDREI-MIRCEA SERBU DAVID-CRISTIAN SIRBU DENIS-IONUT-MIHAITA SUDE ANDREEA-CRISTIANA TUDORACHE ANTONIA-STEFANIA-ANAIS VOICU ANNA-TEODORA

Inceput an scolar 2020-2021

Stimati parinti, Anul scolar 2020-2021 va incepe pe data de 14 Septembrie 2020, iar Gradinita noastra va functiona conform scenariului verde.

GRUPA MIJLOCIE 2- PROGRAM NORMAL

GRUPA MIJLOCIE 2, PN, DEMISOL, CORP B ANDREI MIHAI-ALEXANDRU ANDRONE PETRU-CRISTIAN ANGHEL REBECA-ELENA BOAR ANTONIA –BIANCA BRATILA IRINA FLOREA REBECA- ELENA GHEORGHE-BARBUIA NOAH-MIHAI JILOVEANU RAISA-MARIA LISCAN EDUARD-MIHAI MATEI MAYA-FLORENTINA NAE SOFIA-ILINCA-LOREDANA NICA DARIUS-CRISTIAN NICOLAU CRISTINA-MARIA OBRETIN ALEXANDRU-ROBERT ROSU RARES-GABRIEL SAUCHEA MATTEO-MAXIMILIAN SAVU ARIANA-GABRIELA STANESCU EVELIN MARIA TUDOR DAVID-STEFAN TUDOR IANIS-ANDREI VELICU ANDRA-ELENA

GRUPA MARE 7 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MARE 7, PP, PARTER, CORP A ANGHEL DELIA-ANDREEA ARON DELIA-GABRIELA BADESCU ANISIA- GABRIELA BIOLAN SOFIA-IOANA COJOCARIU MIHAI-CRISTIAN COMAN CARINA COMAN CEZAR-MIHAIL GAGIU ANTONIO-GABRIEL GITA ANDREI-ALEXANDRU GRIGORE TEODOR IOAN AMALIA-GABRIELA ION IANIS-GABRIEL MAFTEI LUCAS-ALEXANDRU OPREA DAVID PALANICI ANDREI-MIRCEA SIRBU DENIS-IONUT-MIHAITA SUDE ANDREEA-CRISTIANA TUDORACHE ANTONIA-STEFANIA-ANAIS VLAD RAZVAN-SASHA VOICU ANNA-TEODORA  

GRUPA MIJLOCIE 5 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MIJLOCIE 5, PP, DEMISOL, CORP B BABOI ANDREEA-BIANCA BACRITA DAVID-STEFAN BENGA MARIA BULIGAI RAISA-CRISTINA-MARIA CIOBOATA DARIA CHIRU EVA-ANDREEA CRISTEA TANIA-MARIA COPOIERU MARIA-AMALIA COSTEA MATEI-STEFAN DINU RARES-GABRIEL DUMITRU EVELIN-IZABEL-ANDREEA DRAGU DENISA GRAUR BIANCA-MARIA GRIGORESCU ALEXANDRU-GABRIEL MATEI LUCA-ANDREI MINDREANU DENIS-CRISTIAN MOROIANU ARTEMIS-CRISTINA SANDU SARA-NICOL SIMION DARIA-ANA-MARIA TANASE MADALIN-IONUT VOICU ERICA-ANDREEA VOICU SOFIA-MARIA

GRUPA MICA 1 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MICA 1, PP, PARTER, CORP B,   ANDREI FILIP ANDRONE –GROSU DIANA FLORENTINA CARAMIZARU IONUT-LUCA CERB SARAH-ALEXANDRA DANA RARES-ALEXANDRU DINICA ERIC-COSTIN GHEORGHE NICOLAS-FLORIN GRIGORESCU CRISTINA-NICOLETA LACATUS RAISA-MIHAELA-EVELINE LAZARESCU GABRIELA-ALEXIA LAZARESCU STEFAN-GABRIEL MANEA MARIA-RUXANDRA MANEA RAISA-BIANCA-ELENA MECHIS RARES-ALEXANDRU NITA LAURENTIU-GEORGIAN PACURARU IOSIF-GABRIEL PRODAN SEBASTIAN-MIHAIL STROE ANTONIA-ALEXANDRA TARINA MATEI-CRISTIAN TUDOR IASMIN-MARIA TUDOR LUCA-IONUT VASILE MARIA-ANELISSE VASII EVA-MARIA

GRUPA MIJLOCIE 2 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MIJLOCIE 2, PP, ETAJ 1 , CORP A   ANUTEI IRINA-ILIA CIUREA MATEI COSTACHE DENIS-ANDREI CONEA RARES-ANDREI CONSTANTINESCU ANASTASIA-ELENA DRAGAN CRISTINA-ELENA DUMITRACHE GABRIEL DUMITRU EMILIA-ANASTASIA ENACHE DARIA-MARIA IVASCU FLORENTINA-AMELIA MALION ALEXANDRU-NICHOLAS MANOLE ANCA-MIHAELA MIHAI MATIAS PARASCHIV ALEXANDRU-ANDREI PATRASCANU DAVID RADUT ROBERT STEFAN ROMANIUC DAVID-ANDREI SMARANDESCU ROSE-MARY TACHE LARA-MARIA TUDOR SARA-MARIA VASILE DAVID-IONUT ZIDARU MARIA-ANASTASIA