GRAFIC SUSȚINERE INSPECȚIE LA CLASĂ ÎN VEDEREA CONCURSULUI NAȚIONAL DE TITULARIZARE 2019

REINSCRIEREA / INSCRIEREA COPIILOR IN GRADINITA

REINSCRIEREA / INSCRIEREA COPIILOR IN GRADINITA

PERIOADA DE REINSCRIERE 6.05.2019 – 18.05.2019 PERIOADA DE INSCRIERE 20.05.2019 – 1.07.2019 ORAR REINSCRIERI / INSCRIERI – L-V INTRE ORELE 9,00 – 16,00 – SECRETARIAT NUMAR LOCURI IN GRADINITA – 510 390 LOCURI – PROGRAM PRELUNGIT GRUPA MICA PP – 90 LOCURI / 3 GRUPE GRUPA MIJLOCIE PP – 120 LOCURI / 4 GRUPE GRUPA MARE PP – 180 LOCURI / 6 GRUPE 120 LOCURI – PROGRAM NORMAL GRUPA MIJLOCIE.

GRUPA MIJLOCIE 1- PROGRAM NORMAL

GRUPA MIJLOCIE ON, corp B                                                      PROF. Popescu Ileana Alexe Andrei Traian Bondar Daria Maria Burdihoiu Rihana Gabriela Chirica Ana Maria Catalina Cruce Ciprian Andreass Danciu Delia Alisia Danciu Elis Andrei Danciu Luca Dobrin Daria Maria Ene Matei Catalin Ene Vlad George Iamandi Mathias Mihai Lazar Andreea Lorenna Neagu Denis Marian PAcuraru David Mihail Pacuraru Rafael Marin Roman Iosif Razvan Serbanescu Darius Ioan Stanciu Andrei Alexndru Tair Rayan Mudyc Toma.

GRUPA MIJLOCIE 3 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA  MIJLOCIE 3 PP, et. 1, corp A                                                         PROF. Staiu Cristina 1. Chiorescu Ana 2. Cioc Lucas Gabriel 3. Craciun Ionut Andreias 4. Cristea Matei Gabriel 5. Dan Elena 6. Darna Ionela Maya 7. Dinu Miruna Maria 8. Dogaru Maria Irina 9. Dragomir Alexandru Marcel 10. Dumitru Adelina Nicoleta 11. Dumitru Nikolas Antonio 12. Enciu Ianis Andrei 13. Ene Delia Ioana 14. Ene Irina Mihaela 15. Iftene Andra Georgiana.

GRUPA MIJLOCIE 2 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MIJLOCIE 2 PP, et. 2, corp A                                                  PROF. Anton Mioara   Alexe George Claudiu Andrei Daria Ioana Anghel Razvan Andrei Barbu Mihnea Codrut Blanaru Diana Mihaela Bordei Alexandra Elena Calin Daria Nicoleta Damian Sofia Alexandra Dobrica Timeea Gabriel Dumitru Antonia Anastasia Dumitru Antonia Maria Ghebosila Edward Nicholas Grigore Bianca Maria Ivan Teodora Marinescu Sophia Ioana Mavrodin Denis Onetiu Stefan Gabriel Panaite Eduard Andrei Prodan Andrei Radu Ilinca Radu.

GRUPA MIJLOCIE 1 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MIJLOCIE 1 PP, et 3 – corp A                                                               Prof. Bantas Maria 1. Bocan Eric Nicolas 2. Bodescu Erik Andrei 3. Cîmpeanu Sara 4. Cuc Dariana Maria 5. Cutieru Daria Maria 6. Dinu Sonia Gabriela 7. Dobrin Maria Izzabela 8. Don Adrian Gabriel 9. Dumitru Andrei 10. Frincu Damian 11. Gheorghe Maya Cristina 12. Grigore Macau Rebeca 13. Iacob David Andrei 14. Iancu Stefan Madalin Razvan 15. Iordache Patric.

GRUPA MICA 1 PROGRAM PRELUNGIT

http://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpghttp://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2014/09/IMG_20140922_124027.jpgGRUPA MICA 1 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MICA 1 PP – Et. 3, corp A                                              Prof. Barbu Georgeta   1. Anghel Antonia Maria 2. Barbu Eva Stefania 3. Burias Antonia Maria 4. Cernoiu Marius Alexandru 5. Cinciu Natalia Andreea 6. Constantin Gabriel Cristian 7. Dumitru Natalia Gabriela 8. Florescu Andrei 9. Ilie Patrick Alexandru 10. Inte Anastasia Florentina 11. Iordache Antonia Alexandra 12. Iordache Daniel Eduard 13. Ivan Natalia 14. Lamaj Albert Darius 15..

GRUPA MARE 3 PROGRAM NORMAL

http://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2016/09/DSC_07342-1024x682.jpgGRUPA MARE 3 PROGRAM NORMAL

GRUPA MARE 3 ON, corp B                                                    PROF. Ripanu Tamara 1. Achim Alexandru Cristian Mihai 2. Anghel Antonia Anastasia 3. Atakul Ediz Emre 4. Badea Ilinca 5. Budurea Luca Stefan 6. Buinceanu Alin Florin 7. Cancea David Ionut 8. Cancea Elisa Nicoleta 9. Ciuta Maria 10. Croitoru Matei Razvan 11. Dicu Alexandru Dan 12. Dinu Antonia Ioana 13. Dobre Raisa Violeta 14. Dumitru Denisa Maria 15. Duta David Andrei 16..

GRUPA MARE 2 PROGRAM NORMAL

http://gradinita1pantelimon.ro/wp-content/uploads/2013/06/DSC0222-1.jpgGRUPA MARE 2 PROGRAM NORMAL

GRUPA MARE 2 ON, corp B                                               PROF. Bratila Andreea Ambruzie David Ionut Andrei Nicole Florentina Androne Petru Cristian Bacrita Carmen Andreea Bacrita Maria Gabriela Bratu Diana Mihaela Chirca George Cristian Cione Andreea Alina Cojan Octavian Gabriel Dragomir Alexandru Marcel Moise Dragomir Antonio Nicolas Dumitru Adelina Nicoleta Dumitru Cosmina Monica Dumitru Georgiana Ionela Dumitru Vanessa Florentin Filipov Antonie Alexandru Ilie David Nicolas Lupu Sabrina Raisa Gabriela Manciu Rahel Maria Nicolae.

GRUPA MARE 5 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MARE 5 PP                                  PROF. Ivancea Valerica 1. Barca Grama Emma Artenis 2. Blanaru Sofia Maria 3. Burila Ioana Alexandra 4. Ciuca Cezar Alexandru 5. Craciun Maria Valentina 6. Croicea Alexandra Maria 7. Cula Ciprian Andrei 8. Dumitru Luca Mihai 9. Gita Bianca Ioana 10. Grigoras Alexandru 11. Grigoras Stefan 12. Grigorescu Ana Maria 13. Iordan Antonia Gabriela 14. Leonte Paula Soraya 15. Manole Carla Maria 16. Mihalache Erik.

GRUPA MARE 4 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MARE 4 PP                                                                  Prof. Preda Ioana 1. Anastasiu Maya Daniela 2. Arghir Ionut Gabriel 3. Baicu Eduard Beniamin 4. Baicu Sara Maria 5. Balaban Luca Mario 6. Bancila Eric Petru 7. Bertea LAris Gabriel 8. Buianu Alexia 9. Caraivan Alexandru 10. Chichos David Andrei 11. Chirica Alexandra Maria 12. Coman Cristina 13. Constantin Denisa 14. Dobre Raisa Alexandra 15. Dumitru Iasmin Maria 16. Hincu Constantina Valentina 17. Ivan.

GRUPA MARE 3 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MARE 3 PP, et 1, corp A                                                        PROF. Enache Silvia                                                              Tereaca Costina Achim Alexandru Cristian Mihai Anghel Antonia Anastasia Atakul Ediz Emre Badea Ilinca Budurea Luca Stefan Buinceanu Alin Florin Cancea David Ionut Cancea Elisa Nicoleta Ciuta Maria Croitoru Matei Razvan Dicu Alexandru Dan Dinu Antonia Ioana Dobre Raisa Violeta Dumitru Denisa Maria Duta David Andrei Efrim Karina Ioana Feghiu Andrei Florea Sofia Maria Grigore Macau Raul.

1 2 3
Setările de confidențialitate
Nume Activat
Cookie-uri tehnice
Pentru a utiliza acest site web, folosim următoarele cookie-uri necesare din punct de vedere tehnic: wordpress_test_cookie,wordpress_logged_in_,wordpress_sec.
Cookie-uri
Folosim cookie-uri pentru a putea oferi o experienta cat mai placuta
x

Utilizăm cookie-uri pentru a vă oferi cea mai bună experiență online. Prin faptul că sunteți de acord să acceptați utilizarea cookie-urilor în conformitate cu politica noastră de cookie-uri.

{ status: 'connected', authResponse: { accessToken: '...', expiresIn:'...', signedRequest:'...', userID:'...' } } function checkLoginState() { FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); }