GRUPA MARE 1 PROGRAM PRELUNGIT

GRUPA MARE 1 PP, et. 3, corp A

                                            PROF. Dumitrescu Aurelia

    1. 1. Adam David Alexandru

 

    1. 2. Badea Antonio Daniel

 

    1. 3. Basaru Natalia Iuliana

 

    1. 4. Bonciu Sofia Alexandra

 

    1. 5. Bunea Mario Andrei

 

    1. 6. Capraru Mario Stefanut

 

    1. 7. Cojocariu Maria Alexandra

 

    1. 8. Chesca Maia Teodora

 

    1. 9. David Maria Georgiana

 

    1. 10. Dumitru Eric Nicolas

 

    1. 11. Enache Mario Valentin Gabriel

 

    1. 12. Ghita Victor Daniel

 

    1. 13. Herascu Razvan Gabriel

 

    1. 14. Iancu Daria Cristiana

 

    1. 15. Ilie Ianis Andrei Ionut

 

    1. 16. Ionescu Matei Stefan

 

    1. 17. Ionita Ana Maria Larisa

 

    1. 18. Istrate Sofia Maria

 

    1. 19. Maftei Teodor Andrei

 

    1. 20. Malciu Robert Alexandru

 

    1. 21. Marinescu Adrian Florinel

 

    1. 22. Mihaila Mirela Gabriela

 

    1. 23. Mitrana Alessia Elena

 

    1. 24. Obetrin David Andrei

 

    1. 25. Oprea Calin

 

    1. 26. Rojnita Sara

 

    1. 27. Stoicescu Andrei Catalin

 

    1. 28. Suditu Rares Andrei

 

    1. 29. Tariq Alexandra Hurrena

 

    1. 30. Tudor Stefania

 

               31. Valimareanu Sofia Andreea

Nu sunt comentarii încă

Lasă un răspuns

Setările de confidențialitate
Nume Activat
Cookie-uri tehnice
Pentru a utiliza acest site web, folosim următoarele cookie-uri necesare din punct de vedere tehnic: wordpress_test_cookie,wordpress_logged_in_,wordpress_sec.
Cookie-uri
Folosim cookie-uri pentru a putea oferi o experienta cat mai placuta
x

Utilizăm cookie-uri pentru a vă oferi cea mai bună experiență online. Prin faptul că sunteți de acord să acceptați utilizarea cookie-urilor în conformitate cu politica noastră de cookie-uri.

{ status: 'connected', authResponse: { accessToken: '...', expiresIn:'...', signedRequest:'...', userID:'...' } } function checkLoginState() { FB.getLoginStatus(function(response) { statusChangeCallback(response); }); }